خانه / دسته‌بندی نشده / 42 درصد پاییز 96 تهران با آلودگی هوا گذشت

42 درصد پاییز 96 تهران با آلودگی هوا گذشتبه گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ،آنگونه که نتایج پیش بینی کیفیت هوای تهران نشان می ‌دهد، امروز دوشنبه 20 آذر، هوای تهران برای گروه‌ های حساس ناسالم است.
بر اساس این گزارش، کودکان، بانوان باردار، سالمندان و بیماران قلبی ریوی تا سالم شدن هوا باید از تردد طولانی مدت در هوای آزاد خودداری کنند.
این گزارش می افزاید:با گذشت 80 روز از پاییز 96، 42درصد روزها در آلودگی گذشته است.
همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون هوا تهران 12روز پاک، 199 روز سالم، 54 روز ناسالم برای گروه های حساس و یک روز ناسالم برای همه بوده است.
حسین شهبازی مدیر واحد پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در خصوص نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای امروز -دوشنبه شهر تهران از برقراری جوی نسبتا آرام و در برخی ساعات همراه با وزش باد مؤثر خبرداد.
شهبازی گفت :به تدریج در روز سه شنبه بر میزان ناپایداری جوی افزوده شده و وزش باد موثر به ویژه در ساعات بعدازظهر پیش بینی می شود و دما امروز افزایش نسبی خواهد داشت.
وی گفت : براساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت امروز همراه با افزایش غلظت آلاینده ها خواهد بود و شرایط کیفی هوا برای گروه های حساس در اکثر مناطق شهر نامطلوب می باشد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تنظیم :فرانک عابدنژاد انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام /1735 / 1539انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید