خانه / اخبار روز / از گل‌محمدی و پرسپولیس توقع بیشتری داشتیم

از گل‌محمدی و پرسپولیس توقع بیشتری داشتیم

محسن حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص جدایی یحیی گل‌محمدی از شهرخودرو خراسان اظهار کرد: متاسفانه این اتفاق در شرایطی رخ داد که در آستانه آغاز نیم‌فصل دوم و رقابت‌های آسیایی شهرخودرو هستیم. باید به نمایندگی از هیات فوتبال خراسان رضوی ابتدا از یحیی گل‌محمدی بابت تمام زحماتی که در این مدت برای فوتبال مشهد و باشگاه شهرخودرو خراسان کشید تشکر کنیم. بدون شک رویای آسیایی شدن بدون زحماتی که گل‌محمدی کشید ممکن نبود، اما کاش گل‌محمدی به نوبه خود کمک می‌کرد تا اگر قرار است انتقالی هم رخ دهد، در فضای معقول و بر اساس مناسبات دو باشگاه این اتفاق رخ دهد. 

وی افزود: گلایه از این است که اگر قرار بود چنین تغییری رخ دهد، در زمان مناسب‌تری اتفاق می‌افتاد تا باشگاه شهرخودرو در این شرایط حساس دچار مشکل نشود، همچنین در فضایی با تعامل بهتر صورت می‌گرفت.‌ قطعا اگر شعار حمایت از بخش خصوصی می‌دهیم، زیبنده فوتبال ایران نیست که برای جذب یک مربی، در حد وزرای دولت فشار بیرونی ایجاد کنند تا تیمی که به معنای واقعی بخش خصوصی محسوب می‌شود، تحت فشار قرار گیرد و مستاصل شود. شان وزارتخانه‌ها بالاتر از آن است که در این روزهای بحرانی کشور، برای چنین مسائلی ورود کنند. 

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی ضمن نقد عملکرد باشگاه پرسپولیس گفت: چرا باشگاه بزرگ پرسپولیس بر این مسیر نامعقول و نادرست، تاکید و بر خلاف رفتار حرفه‌ای و روح ورزش، از اهرم‌های اینچنینی برای انتخاب جایگزین برای کالدرون استفاده کرد؟ بدون شک خود هواداران پرسپولیس هم مخالف این قبیل رفتارهای قلدرمآبانه و خارج از ضابطه و عرف هستند. اگر قرار باشد با کارهای فراقانونی هرکه زور بیشتری داشته‌باشد، به خواسته و نیتش برسد، شک نکنید دیگر در فوتبال ایران سنگ روی سنگ بند نخواهدشد. گناه باشگاه شهرخودرو و فوتبال‌دوستان خراسانی چیست که آقایان نه در بستن قرارداد با سرمربی سابق خود و نه در اجرای مفاد آن، حرفه‌ای عمل نکردند و بدون سرمربی شدند؟ 

حیدری خاطرنشان کرد: باید از زحمات حمیداوی نیز تشکر کنیم که در شرایط بد اقتصادی پا پس نکشیده و حضوری فعال و مثبت در فوتبال دارد. بدون شک باشگاه شهرخودرو در ادامه راه نیز با تصمیماتی بجا و صحیح، به راهی که از آغاز شروع کرده ادامه می‌دهد و خللی در نتایج خوب این تیم ایجاد نخواهدشد.‌

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی در خصوص روند آماده‌سازی مشهد برای میزبانی از مسابقات پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: تعامل و همکاری خوبی با باشگاه شهرخودرو داریم و کارهای لازمه برای میزبانی خوب و در حد و اندازه نام شهر امام مهربانی‌ها انجام شده‌است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید