خانه / اخبار روز / افت شدید رکورد تیراندازان معلول پس از پایان رکوردگیری

افت شدید رکورد تیراندازان معلول پس از پایان رکوردگیری

حسین امیری در گفت و گو با ایسنا در ارزیابی از وضعیت تیراندازان معلول در اولین مسابقه رکوردگیری اظهار کرد: اولین مسابقه رکوردگیری تیراندازان معلول قرار بود با حضور ۲۱ تیرانداز در رشته های تپانچه و تفنگ بادی برگزار شود که اکثر تیراندازان به خاطر نبود خوابگاه و هزینه سنگین تست کرونا در مسابقات حضور نداشتند.

وی گفت: یکی از شرایط حضور تیراندازان در این مسابقه، انجام تست کرونا قبل از شرکت در مسابقات بود که از ۲۱ تیرانداز چون تنها ۱۳ ورزشکار تست کرونا داده بودند در این رکوردگیری حضور داشتند.

امیری تصریح کرد: این مسابقات بدون حضور ملی پوشان پارالمپیکی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد. این مسابقات که بعد از ۱۰ ماه تعطیلی اردوها و مسابقات برگزار می شد، برخی از ورزشکاران رکورد خوبی را به ثبت رساندند و اکثر تیراندازان با افت شدید رکورد مواجه بودند.

وی خاطر نشان کرد: پروتکل های بهداشتی در این مسابقه به حدی خوب رعایت شده بود که در طی دو روز برگزاری مسابقات همانند پادگان هیچ ورزشکاری  حق خروج از فدراسیون را نداشت و رئیس فدراسیون نظارت کامل بر نحوه برگزاری مسابقات داشت.

سرمربی تیم ملی تیراندازان معلول در پایان درباره زمان برگزاری اردوی تیم ملی تیراندازی گفت: طی صحبتی که با رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان داشتیم قرار بر این شد که اولین اردوی تیراندازان پارالمپیکی در قرنطینه کامل آبان ماه در محل فدراسیون برگزار شود. امیدوارم این اردو زودتر برپا شود تا در جریان وضعیت رکورد تیراندازان پارالمپیکی نیز قرار بگیریم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید