خانه / دسته‌بندی نشده / اهدای 15 تندیس نشان برتر تعاملات الکترونیکی به بنگاههای برتر صنعتی، معدنی و تجاری

اهدای 15 تندیس نشان برتر تعاملات الکترونیکی به بنگاههای برتر صنعتی، معدنی و تجاریبه گزارش روز چهارشنبه گروه علمی ایرنا از معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم پایانی دومین دوره جشنواره وب و کسب و کار که با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوری اطلاعات ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران اتاق های بازرگانی و اصناف در محل سالن همایش های وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزارشد، از 15 بنگاه برتر صنعتی، معدنی و تجاری که بر اساس ارزیابی های تخصصی، وب سایت هایشان حائز بیشترین امتیاز شده بودند در سه بخش بنگاه های بزرگ، متوسط و کوچک با اهدای نشان های برتر تعاملات الکترونیک تقدیر شد.
بر این اساس، در بخش بنگاه های بزرگ صنعتی؛ شرکت های پتروشیمی مارون و کویرتایر به ترتیب نشان های نقره ای و برنزی تعاملات الکترونیکی، در بخش بنگاه های بزرگ معدنی؛ شرکت خالص سازان روی زنجان موفق به کسب تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیک و در بخش بنگاه های تجاری بزرگ؛ بیمه سرمد، بانک رفاه کارگران و بانک توسعه صادرات ایران به ترتیب تندیس های نقره ای و برنزی جشنواره را دریافت کردند.
همچنین در بخش بنگاه های متوسط صنعتی؛ شرکت های گرین وب و کارا الکترونیک مبنا به ترتیب موفق به کسب نشان های نقره ای و برنزی تعاملات الکترونیکی، و در بخش بنگاه های متوسط معدنی؛ شرکت فراورده های دیرگداز ایران موفق به کسب تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیکی شدند. در بخش بنگاه های تجاری متوسط نیز تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیکی به اتحادیه سراسری تعاونی های مصرف محلی ایران اهدا شد.
در بخش بنگاه های کوچک صنعتی؛ شرکت فن آوری اطلاعات پارمیس نشان نقره ای و واحد تولیدی اوسا کفاش نشان برنزی تعاملات الکترونیک را دریافت کردند. در بخش بنگاه های تجاری کوچک نیز شرکت های بهینه پردازش و شهر فافا به ترتیب موفق به کسب نشان نقره ای و برنزی تعاملات الکترونیک شدند. جایزه بهبود جشنواره نیز در این بخش به شرکت حوله زمرد به واسطه بهبود وضعیت وب سایت این شرکت نسبت به دوره نخست جشنواره تعلق گرفت و با اهدا تندیس بنگاه پیشرو در تعاملات الکترونیک از این شرکت نیز تقدیر بعمل آمد.
در بخش خارج از مسابقه این دوره جشنواره از میان شرکت های عضو انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران، شرکت های گروه صنعتی بارز، صنایع پلیمر اسپادانا و شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان حائز بیشترین امتیازات شدند و از آنها با اهدا لوح سپاس و تندیس یادبود جشنواره تقدیر شد.
همچنین در بخش سازمانهای استانی پیشرو از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به واسطه بیشترین مشارکت و همراهی در برگزاری جشنواره تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است: این جشنواره به همت دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن وتجارت و با مشارکت و سازماندهی علمی و اجرایی بخش خصوصی و با همکاری معاونت های تخصصی، سازمان های تابعه و استانی وزارت صنعت، معدن وتجارت، سازمان فناوری اطلاعات، مرکز ملی فضای مجازی، اتاق بازرگانی و اصناف کشور برگزار شد.
علمی ** 1836 **
تنظیم:یوسف درویشی*انتشار: محتشمی پورانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید