خانه / اخبار روز / بارش برف و باران در جاده‌های 4 استان کشور/ ترافیک سنگین و پرحجم در هراز و چالوس

بارش برف و باران در جاده‌های 4 استان کشور/ ترافیک سنگین و پرحجم در هراز و چالوس

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و  ترافیکی راه‌های مواصلاتی کشور از بارش برف در استان آذربایجان شرقی محورهای مراغه-هشترود و بستان آباد-زنجان و استان کردستان محورهای دیواندره-سقز، سنندج-قروه و بانه-سقز خبر داد و گفت: در استان‌های آذربایجان شرقی محور مرند-صوفیان و استان زنجان محور زنجان-قزوین نیز بارش باران گزارش شده است.

وی در ادامه با اشاره به وزش باد و کولاک در استان اردبیل محور اردبیل- خلخال اظهار کرد: در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس محدوده های مرزن آباد، سیاه بیشه، پل زنگوله و دهانه شمالی تونل کندوان ترافیک نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان گزارش شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک سنگین و در طول محور پرحجم و روان در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده تونل شماره 1 تا نارنجستان نیز گفت: ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه و مسیر شمال به جنوب محور رودبار به منجیل در طول محور پرحجم و روان گزارش شده است.

به گفته رحمانی ترافیک در آزادراه قزوین به کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و آزادراه کرج به تهران محدوده پل فردیس تا پل کلاک نیز نیمه سنگین است. همچنین سایرمحورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید