خانه / دسته‌بندی نشده / تجاری سازی دانش فنی اصلاح کننده های نوین پلیمری قیر و آسفالت در اصفهان

تجاری سازی دانش فنی اصلاح کننده های نوین پلیمری قیر و آسفالت در اصفهانپلیمر اصلاح کننده قیر و آسفالت با بهره گیری از فناوری نانو دراصلاح قیر، بهبود آسفالت و استفاده در قیرهای درزگیر کاربرد و مزیت هایی مانند چسبندگی بهتر قیر به مصالح سنگی و کاهش ترک خوردگی در دمای پائین را به همراه دارد.
به گزارش ایرنا، قرارداد همکاری مشترک به منظور تحقیق، طراحی، آزمایش، دستیابی به دانش فنی، مدیریت و سرمایه­ گذاری مشترک برای تولید، بازاریابی و فروش اصلاح کننده­ های نوین پلیمری قیر و آسفالت میان 2 شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان منعقد شد.
روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، روز دوشنبه اعلام کرد: این قرارداد بین شرکت های آریا پلیمر پیشگام و پژواک طرح ایرانیان و در حاشیه مراسم اختتامیه هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن­ بازار به امضا رسیده است.
این قرارداد در سه مرحله ایجاد دانش فنی (مرحله اول) که شامل مطالعه، تحقیق، طراحی، آزمایش، و دستیابی به دانش فنی تولید اصلاح­ کننده­ های نوین پلیمری قیر و آسفالت و ثبت محصولات و برند، تولید پایلوت طرح (مرحله دوم) که شامل تولید آزمایشی، بازاریابی و فروش محصولات ناشی از مرحله اول و تجاری­ سازی (مرحله سوم) که شامل فروش دانش فنی و یا مدیریت و سرمایه­ گذاری جهت تولید، بازاریابی و فروش محصولات ناشی از مرحله اول و تائید شده در مرحله دوم است، منعقد شد.
این شرکت ها در زمینه های فناوری­های نوین صنایع پلیمری و مهندسی عمران فعال هستند.
در حاشیه مراسم اختتامیه هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن­ بازار، تعداد 28 قرارداد تجاری‌سازی میان شرکت‌های دانش‌بنیان و سرمایه ‌گذاران کشور به امضا رسید.
هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن­ بازار همزمان با هفته پژوهش از 22 تا 26 آذر سالجاری در محل نمایشگاه­ های بین­ المللی تهران برگزار شد.
هم اکنون حدود 480 شرکت دانش بنیان با اشتغال آفرینی برای 6 هزار و 500 دانش آموخته دانشگاهی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعال هستند.
گردش مالی سالانه شهرک حدود یکهزار و 300 میلیارد تومان است و تا کنون 900 فناوری در این شهرک، تجاری سازی و یکهزار و 300 قرارداد تحقیقاتی منعقد شده و 350 میلیارد تومان جذب منابع بخش خصوصی داشته است.
ت/3011 / 6022 خبرنگار: آسیه معینی – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید