خانه / اخبار روز / تصمیمات انتخاباتی شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح طلبان

تصمیمات انتخاباتی شورای‌عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح طلبان

image.png

سی و یکمین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری جبهه اصلاح طلبان با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از کانال اطلاع‌رسانی شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان، در ابتدای این جلسه با گرامیداشت ایام چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، تاکید شد که مهمترین مزیت انقلاب، مردمی بودن آن است و  جایگاه  رفیع مردم را در قانون اساسی هم شاهدیم که از نظر قانون اساسی امور کشور در دست مردم است. امام (ره) بر جمهوریت نظام بسیار اصرار داشتند و در رفراندوم سال ۵۸ فرمودند جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد؛ در حقیقت جمهوریت نظام ملاک بود.
شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان ضمن تاکید بر آسیب شناسی عملکرد ۴ دهه گذشته انقلاب اسلامی،  نسبت به تلاشهایی که برای کمرنگ کردن جمهوریت نظام از سوی برخی جریانات و نهادها می‌شود هشدار داد و نتیجه اینگونه تلاش‌ها را بی اعتمادی و دلسرد کردن مردم برای مشارکت در صحنه‌های مختلف از جمله انتخابات دانست.
در این جلسه گزارش ستاد مرکزی انتخابات شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان و کار گروه استانها از آخرین نتایج بررسی صلاحیت‌های نامزدهای اصلاح طلب ارایه و تاکید شد تصمیم‌گیری برای چگونگی حضور در انتخابات در استانها طبق مصوبه پیشین این  شورا  بر عهده شورای اصلاح طلبان هر استان خواهد بود.
همچنین  تصمیم‌گیری درباره ارائه لیست انتخاباتی یا عدم ارائه لیست در شهر تهران در جلسه فوق العاده که در هفته جاری برگزار می،شود، موکول شد.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید