خانه / اخبار روز / توزیع ۱۷ هزار بسته غذایی از محل موقوفات در مازندران

توزیع ۱۷ هزار بسته غذایی از محل موقوفات در مازندران

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری اظهار کرد: از طرح‌های فاخر در ایام ضیافت الهی هر ساله انجام می‌شود و به ویژه در ماه مبارک رمضان نیز در دستور کار قرار گرفته بحث رزمایش ضیافت همدلی بوده است.

وی با بیان اینکه حدود ۱۷ هزار بسته معیشتی از محل موقوفات منطبق ماه مبارک رمضان و افطاری‌ها تهیه و در بین مردم به ویژه قشر آسیب‌پذیر جامعه تقدیم شده است، افزود: همچنین در ماه رمضان امسال عصر پنج شنبه و شب‌های قدر پرس‌های غذاهای گرم تهیه و بین مردم توزیع شده است که اکثر شهرستان‌های ما این کار حسنه را انجام می‌دادند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به تهیه نان مهربانی در استان از محل موقوفات اشاره کرد و گفت: کار ماندگار دیگر افطاری ساده بوده که در امامزاده‌های شاخص استان انجام شده است.

این مسؤول با قدردانی از حمایت‌های نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران، اظهار کرد: اینکه توانستیم در شب‌های قدر برنامه‌های قرآن به سر برگزار شود جز با همکاری هیات‌های مذهبی و دوستداران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است.

حیدری به دعوت از قاریان بین‌المللی کشور شاکرنژاد و حسینی در سطح امامزادگان و موسسات خیریه استان اشاره کرد و افزود: محافل انس با قرآن در سطح شهرهای استان طی این ماه مبارک برگزار شده و از طریق فضای مجازی در اختیار قرآن دوستان قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، وی تصریح کرد: جلسات تفسیر قرآن با حضور گسترده مردم در بقاع متبرکه البته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باحضور مفسران قرآنی از قم برگزار شده است که جای تقدیر دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید