خانه / دسته‌بندی نشده / ثبت 80 شرکت دانش بنیان در سیستان و بلوچستان

ثبت 80 شرکت دانش بنیان در سیستان و بلوچستانماندانا زنگنه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ثبت این شرکت ها زمینه اشتغال افزون بر360 شغل مستقیم و 450 شغل غیر مستقیم را فراهم کرده است.
وی افزود: مراکز کارآفرینی، مراکز رشد، پارک های علم و فناوری و فن بازار در چند سال اخیر در دانشگاه های سیستان و بلوچستان فعالیت های بسیار خوبی داشته اند.
وی بیان کرد: دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری سیستان و بلوچستان حمایت مالی و کمک به سیر روند اداری طرح های با قابلیت تجاری شدن شرکت های دانش بنیان برای خروج این استان از تولیدات صنعتی سنتی را در اولویت خود قرار داده است.
زنگنه گفت: همچنین این دفتر از طرح ها و ایده های شرکت های دانش بنیان و پارک های علم و فناوری سیستان و بلوچستان که قابلیت تجاری شدن دارند با امضای تفاهم نامه با بانک های عامل از نظر تامین منابع مالی و سیر مراحل اداری به کارآفرینان کمک خواهد کرد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومتر مربع (معادل 5/11درصد مساحت کشور) و 19 شهرستان و بیش از 2 میلیون و 700 هزار نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود.
7316**3213 خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید