خانه / دسته‌بندی نشده / رونمایی سامانه های الکترونیک حوزه علمیه خراسان

رونمایی سامانه های الکترونیک حوزه علمیه خراسانمدیر دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: سامانه جامع اطلاعات پژوهشگران، سامانه مرکز آموزش مهارتهای حوزه، سایت انگلیسی و سایت عربی سامانه هایی هستند که امروز رونمایی شدند.
رضا ابراهیمی ادامه داد: در ‘سامانه جامع اطلاعات پژوهشگران’ مشخصات کامل هر پژوهشگر از جمله تعداد مقالات، کتاب، همایش و دوره هایی که پژوهشگر شرکت کرده ثبت می شود و در اختیار مدیران قرار می گیرد.
وی افزود: در ‘سامانه مرکز آموزشهای مهارتی’ همه کارهای ثبت نام و اعلام نتایج دوره های مهارتی حوزه خراسان همانند آموزش زبان و رایانه به صورت اینترنتی انجام می شود. در سایتهای انگلیسی و عربی هم اخبار مربوط به حوزه خراسان به این 2 زبان در اختیار علاقه مندان قرار دارد.
حوزه علمیه خراسان در این نمایشگاه با 45 غرفه در فضایی هزار مترمربعی حضور دارد و دستاوردها، آثار و فعالیتهای محققان و پژوهشگران خود را به نمایش گذاشته است.
هجدهمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار مشهد از 17 تا 20 آذر در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد ادامه دارد.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
خبرنگار: مصطفی نخعی **انتشار: حسین کریم زاده
7507/1858انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید