خانه / دسته‌بندی نشده / ساخت گوشی هوشمند مختص کودکان

ساخت گوشی هوشمند مختص کودکانبه گزارش روز یکشنبه گروه اخبار علمی ایرنا از ساینس، این گوشی هوشمند که myFirst Fone نام دارد، امکان برقراری تماس‌های صوتی و ویدئویی از طریق گوشی های ثبت شده اندرویدی یا iOS و همچنین دریافت پیغام های متنی را فراهم می‌کند.
ازآنجا که نمایشگر این گوشی هوشمند فضای کافی برای صفحه کلید ندارد، کاربر می‌تواند از طریق ایموجی ها یا پیغام‌های صوتی به پیام‌های دریافتی پاسخ دهد.
این گوشی هوشمند به گونه‌ای طراحی شده است که تنها مخاطبان مورد تایید می‌توانند با کاربر تماس برقرار کنند و تمام اطلاعات آن رمزگذاری می‌شود.
والدین نیز می‌توانند با استفاده از جی پی اس این گوشی موقعیت کودک خود را ردگیری کنند و در صورت خروج او از محدوده تعیین شده، از موضوع مطلع شوند. همچنین در صورت تمایل می‌توانند با فعال کردن میکروفون گوشی، از اوضاع و احوال و گفتگوی‌های محیط پیرامون کودکان خود مطلع شوند. کودکان نیز با استفاده از یک دکمه می توانند کمک درخواست کنند.
سایر ویژگی‌های این گوشی شامل حالت بی‌صدا، گام‌شمار و دوربینی با کیفیت 1.3 مگاپیکسل است. این گوشی هوشمند ضد آب بوده و عمر باتری آن به 60 ساعت می‌رسد.
برای تولید گوشی myFirst Fone یک کمپین kickstarter راه‌اندازی شده است که با پرداخت 89 دلار می‌توان در آن ثبت نام کرد. قرار است این گوشی در ماه مارس با قیمت 159 دلار به طور عمومی عرضه شود.
علمی (6)**9259**1440
مترجم: سپیده کاشانی** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید