خانه / دسته‌بندی نشده / فرماندارقرچک:پژوهش،علوم نظری را به ثروت ملی تبدیل می کند

فرماندارقرچک:پژوهش،علوم نظری را به ثروت ملی تبدیل می کندبه گزارش ایرنا ، مسعود مرسل پور روز سه شنبه در همایش تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان قرچک که در کانون ملائک این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: در دنیای امروز اکتشافات ، اختراعات و نوآوری با سرعت بسیاری در حال پیشرفت است و لازم است تا سرعت پیشرفت علمی جامعه نیز با سرعت جهان هم سو شود.
وی بیان کرد: پیشرفت هایی شگرفی که در حوزه های مختلف رخ داده ، ناشی از تحقیق و پژوهش در حوزه های مختلف است و این مهم توانسته زندگی انسان را با راحتی و آسایش بیشتری همراه سازد.
وی افزود: اگر امر پژوهش در جامعه به ویژه در مدارس ، دانشگاه ها و حوزه های علمیه نهادینه شود ، علوم نظری به ثروت ملی تبدیل می شود.
مرسل پور تأکید کرد: هیچ تحولی در جامعه بدون پژوهش محقق نمی شود و مدیران تمامی دستگاه ها باید این مهم را در دستور کار خود قرار دهند.
در پایان این مراسم از 21 پژوهشگر برتر در حوزه های پژوهشگران برتر در حوزه‌های علوم پایه، فنی مهندسی، هنر، کشاورزی و آی‌.تی شهرستان قرچک تقدیر به عمل آمد.
24 تا 30 آذر هفته پژوهش نام دارد.
برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید حسن میری انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7254 / 1539انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید