خانه / دسته‌بندی نشده / مسعود برومند دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری شد

مسعود برومند دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری شدبه گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن حکم حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر مسعود برومند
در اجرای ماده (9) آیین‌نامه داخلی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مصوب 1385.2.3 شورای مذکور و بنا به پیشنهاد وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان «دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر اعضای محترم آن شورا، ضمن بهره‌مندی از آراء صاحبنظران و متخصصان ذی‌ربط، موجبات ارتقاء کیفیت سیاستگذاری در زمینه‌های مختلف علوم، تحقیقات و فناوری را فراهم آورید.
توفیق شما را در تحقق اهداف آن شورا با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.
حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران»
به گزارش ایرنا، پیش از این وحید احمدی معاون پیشین پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ریاست شورای عالی عتف را برعهده داشت.
شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1383 به عنوان نهاد فرابخشی سیاستگذار علوم، تحقیقات و فناوری کشور براساس ماده 99 قانون برنامه سوم توسعه و مواد 3 و 4 قانون تشکیل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (مصوب مرداد 1383) تشکیل شد.
سیام**9314**
تنظیم: داود توسلی**انتشار:امیرکاردانانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید