خانه / دسته‌بندی نشده / معاون پژوهش وزارت علوم، رییس شورای عالی عتف شد

معاون پژوهش وزارت علوم، رییس شورای عالی عتف شدبه گزارش روز یکشنبه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی وزارت علوم، در حکم رئیس جمهوری خطاب به دکتر مسعود برومند آمده است:
در اجرای ماده 9 آیین‌نامه داخلی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری مصوب 3/2/1385 شورای مذکور و بنا به پیشنهاد وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان «دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.
حجه الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این حکم افزوده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر اعضای آن شورا، ضمن بهره‌مندی از آرای صاحب‌نظران و متخصصان ذیربط، موجبات ارتقای کیفیت سیاستگذاری در زمینه‌های مختلف علوم، تحقیقات و فناوری را فراهم آورید.
توفیق شما را در تحقق اهداف آن شورا، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.
به گزارش ایرنا، پیش از این وحید احمدی معاون پیشین پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ریاست شورای عالی عتف را برعهده داشت.
شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1383 به عنوان نهاد فرابخشی سیاستگذار علوم، تحقیقات و فناوری کشور براساس ماده 99 قانون برنامه سوم توسعه و مواد 3 و 4 قانون تشکیل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (مصوب مرداد 1383) تشکیل شد.
علمی**9157
تنظیم: منصوره شوشتری**انتشار: محتشمی پور
برای اطلاع از اخبار متنوع علمی و فناوری، با کانال علمی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
irnaelm@
https://telegram.meانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید