خانه / دسته‌بندی نشده / معرفی آذربایجان شرقی به عنوان استان برتر در جشنواره ملی پژوهش

معرفی آذربایجان شرقی به عنوان استان برتر در جشنواره ملی پژوهشبه گزارش روز دوشنبه روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی در لوح سپاسی که به همین مناسبت به استاندار آذربایجان شرقی اهدا شد، آمده است: امروزه اقتدار و بالندگی جوامع در عرصه‌های گوناگون به میزان زیادی در گرو رشد علمی، مطالعاتی و تحقیقاتی است که در پرتو تعامل مدیران و اندیشه‌ورزان خلاق حاصل آمده و همواره آینده‌ای سرشار از امید و نشاط را نوید می‌دهد.
در این لوح که به امضای دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر رحمانی فضلی، وزیر کشور رسیده است، ضمن قدردانی از تلاش و اهتمام استاندار آذربایجان شرقی به حوزه پژوهش و فناوری، این استان به عنوان یکی از استان‌های برتر در جشنواره ملی پژوهش سال 1396 معرفی گردیده است.
وزیران علوم، تحقیقات و فناوری و کشور در این لوح ابراز امیدواری کرده‌اند که شاهد توسعه هرچه بیشتر فرهنگ پژوهش در حوزه‌های مختلف مدیریتی به‌ویژه اقتصاد مقاومتی باشیم و از این طریق زمینه افزایش میزان مشارکت نخبگان علمی در تصمیم‌گیری‌های اجرایی و توسعه پژوهش‌های کاربردی، بیش از پیش فراهم شود.
در هجدهیمن جشنواره ملی پژوهش از ۱۶ پژوهشگر، ۴ فناور، ۱ ایده پرداز، ۴ استاندار حامی پژوهش و ۴ رئیس دانشگاه به عنوان دبیر کل ستاد‌های استانی تجلیل شد.
تنظیم و انتشار: پرویز انصاری
3071انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید