خانه / دسته‌بندی نشده / همه چیز درباره نمایشگاه CES

همه چیز درباره نمایشگاه CESبه گزارش روز چهارشنبه گروه اخبار علمی ایرنا، در این نمایشگاه هرنوع فناوری جدید مورد استفاده مصرف کنندگان از یخچال و فریزر گرفته تا هدست‌های واقعیت مجازی در معرض نمایش گذاشته می‌شود و غول‌های فناوری مانند گوگل، سامسونگ، ال جی، سونی و دل جدیدترین محصولات و فناوری‌های خود را رونمایی می‌کنند.
شرکت در این نمایشگاه مختص فعالان صنایع است و سالانه حدود 185 هزار نفر از اشخاصی که در صنایع یا رسانه‌ها فعالیت دارند، در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
**بزرگترین شرکت‌کنندگان CES
انتظار می رود گوگل با یک غرفه بزرگ در این نمایشگاه شرکت کند و روی محصولات Pixel 2، Pixel 2 XL، Google Home Mini و هدست واقعیت مجازی Daydream View بیشترین مانور را بدهد.
سامسونگ هم همواره یکی از شکرت‌کنندگان اصلی این نمایشگاه بوده و امسال هم با شایعاتی که تا کنون منتشر شده انتظار می‌رود اخبار جدید و جالبی درباره گوشی انعطاف‌پذیر این شرکت با عنوان Galaxy X بشنویم. همچنین احتمالا Galaxy S9 نیز یکی از موضوعات داغ غرفه سامسونگ خواهد بود.
شرکت سونی معمولا فناوری های مربوط به واقعیت مجازی را در CES رونمایی می‌کند و انتظار می‌رود امسال نیز هدفون‌های audiophile و turntables را به همراه مجموعه تلویزیون‌های Bravia رونمایی کند. همچنین این شرکت یک کنفرانس مطبوعاتی در روز 8 ژانویه خواهد داشت.
شرکت ال جی به عنوان پیشتاز فناوری‌های تلویزیون در CES شرکت می‌کند. همچنین انتظار می‌رود مجموعه‌ای از فناوری‌های جدید در حوزه لوازم خانگی و تجهیزات موبایل را رونمایی کند.
شرکت دل یکی از بهترین‌های کامپیوتری جهان است که انتظار می‌رود پس از نمایش محصول XPS 13 جزئیات و ویژگی‌های کامل آن را در CES‌ منتشر کند.
**شرکت‌های خودروسازی
در سال‌های اخیر نمایشگاه CES به محلی برای رونمایی از خودروها تبدیل شده است و انتظار می رود تعدادی از شرکت‌های خودروسازی محصولات جدیدی را در این نمایشگاه معرفی کنند. برای مثال قرار است شرکت Fisker خودرو الکتریکی خود موسوم به EMotion را در CES 2018 رونمایی کند.
علمی (6)**9259**1440
مترجم: سپیده کاشانی** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید