خانه / اخبار روز / پاسخ رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا به ماجرای جانباز منتسب به نیروی انتظامی

پاسخ رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا به ماجرای جانباز منتسب به نیروی انتظامی


به گزارش ایسنا، سردار “یونس عبدی” رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا گفت: امروز خبری در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد مبنی بر این که یک جانباز 35 درصد نیروی انتظامی به دست فراموشی سپرده شده و مسئولان ناجا نسبت به حال وی بی تفاوت هستند. هرچند این موضوع به لحاظ عاطفی و انسانی باعث تألم و ناراحتی مردم و مجموعه ناجا شده اما در عین حال لازم و ضروری است در این خصوص شفاف سازی صورت گرفته و حقیقت ماجرا  عیان شود.


وی در ادامه افزود: فرد مورد نظر به هیچ عنوان‌ از جانبازان ناجا نمی باشد و در نتیجه مشکلات جسمی وی نیز به دلیل حضور در ماموریت رخ نداده و دچار بیماری شده که ممکن است برای هر فردی اتفاق افتد.


به گزارش خبرگزاری پلیس، سردار عبدی تصریح کرد: رسیدگی به امور شهدا، جانبازان و آزادگان همواره مورد تاکید فرمانده محترم ناجا بوده و مرکز امور ایثارگران نیروی انتظامی و رده های تابعه در فرماندهی انتظامی استان ها نیز با همین هدف به طور مستمر نسبت به سرکشی و اطلاع از آخرین وضعیت جامعه هدف، اهتمام دارند تا احیانا اگر مشکلات و نیازمندی هایی داشته‌ باشند اعم از مادی، درمانی و… با استفاده از ظرفیت های درون سازمانی و غیره نسبت به رفع آنها اقدام نمایند و تاکنون همکاران ما نیز با اخلاص و جهادگونه به وظایف و ماموریت های خود در این حوزه پرداخته اند.


انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید