خانه / دسته‌بندی نشده / کاهش دما، وزش باد شدید و بارش برف در ارتفاعات گیلان از فردا

کاهش دما، وزش باد شدید و بارش برف در ارتفاعات گیلان از فردامازیار غلامی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه کم فشار در منطقه است بنابراین وزش باد جنوبی (گرم بویژه در ارتفاعات و دامنه ها) و نیز پدیده مه در نواحی جلگه ای مورد انتظار است.
وی ادامه داد: از روز شنبه با نفوذ سامانه ناپایدار، ابرناکی، مه آلود بودن هوا ، کاهش دما، احتمال رعد و برق، بارندگی ، وزش باد (گاهی شدید) و در ارتفاعات بارش برف تا اواسط هفته پیش بینی می شود.
غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا نیمه ابری، بعضی نقاط ابری و مه آلود، وزش باد جنوبی بویژه در ارتفاعات و دامنه ها عنوان و برای فردا (شنبه) نیز آسمان استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بتدریج بارندگی و وزش باد (گاهی شدید بویژه عصر و شب) ، احتمال رعد و برق، کاهش دما، اواخر وقت بارش برف پیش بینی کرد.
وی افزود: بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته با 18 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما با یک درجه مربوط به جیرنده ثبت شده است.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه و کمینه دمای رشت طی شبانه روز گذشته را نیز به ترتیب 14 و 2 درجه ذکر کرد.
خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:کبیری
7294/2007انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید