خانه / دسته‌بندی نشده / 2نفر از پرسنل آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد پژوهشگر برتر کشوری شدند

2نفر از پرسنل آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد پژوهشگر برتر کشوری شدندعلی داوودی مهر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بدون اشاره به موضوع پژوهش این 2 پرسنل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: احسانی حائز رتبه دوم شد و بدیسار نیز مقام سوم را به دست آورد.
وی افزود: انتخاب این 2 نفر بر اساس بررسی و امتیازدهی کارگروه ویژه پژوهش شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران بوده است.
داوودی مهر بیان کرد: این 2 نفر از بین 53 پرسنل پژوهشگر بخش آب از شرکت های آب منطقه ای سراسر کشور توانستند عناوین دوم و سوم را کسب کنند.
وی عنوان کرد: احسانی معاون طرح توسعه شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد و بدیسار نیز مسئول حراست این شرکت است.
پارک علم و فناوری استان در پاییز امسال راه اندازی و اماده کمک به پژوهشگران و نخبگان برای تبدیل دستاوردهای علمی و پژوهشی انان ثروت و تجاری سازی است.
تاسیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد در سال 85 در سفر دولت وقت به تصویب هیئت دولت رسید ولی به دلیل عدم واگذاری زمین از طرف دولت موفق به اخذ موافقت نامه اصولی نشد.
به همت مسئولان استانی در ابتدای سال 96 و پس ازتهیه و ایجاد بخش مهمی از زیرساخت‌ها و دفاع از طرح توجیهی پارک استان، در شورای گسترش آموزش عالی موافقت نامه اصولی این پارک به تصویب رسید.
پارک علم و فناوری مجموعه ای هدفمند است که منظور از ایجاد و راه اندازی آن تبدیل دستاوردهای علمی و پژوهشی نخبگان و محققان به ثروت و تجاری سازی است.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: مسعود علیزاده
7535/1662انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید