خانه / دسته‌بندی نشده / 800 دانشجو در دانشگاه آزاد دیر بوشهر مشغول تحصیل هستند

800 دانشجو در دانشگاه آزاد دیر بوشهر مشغول تحصیل هستندبه گزارش ایرنا، عبدالعزیز بحرانی روز پنجشنبه در بازدید فرماندار از این دانشگاه افزود: رشته‌های تحصیلی این دانشگاه براساس ظرفیت‌های شغلی این منطقه و مناطق اطراف تدوین و ارائه شده است.
وی اظهارداشت: ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان دیر با زیربنای یکهزار و 140 مترمربع در زمینی به مساحت 27 هزار مترمربع فاز یک این طرح در آستانه بهره برداری رسمی با مقامات عالی کشوری و استانی در دهه مبارک فجر امسال قراردارد و در آینده نزدیک کلنگ فازهای دیگر شامل سوله، کارگاه ها،آزمایشگاه و مسجد این دانشگاه به زمین زده می شود.
وی گفت:باتوجه به ظرفیت بالای این دانشگاه و نیاز تاسیسات صنایع پیرامونی رشته های کارشناسی صنایع شیمایی، مکانیک و شیلات برای این دانشگاه در دست پیگیری است.
فرماندار دیر نیز گفت: دانشگاه آزاد اسلامی همانند دانشگاههای دولتی نقش بی بدیلی در تربیت نیروهای متخصص بعد از انقلاب ایفا کرده است و نیازمند تداوم این روند هستیم.
حمزه اعتماد افزود: باید تلاش شود تا فازهای بعدی این دانشگاه بزودی تکمیل و به بهره برداری برسد تا دانشجویان از آنان بهره مند شوند.
فرماندار دیراظهارداشت: دانشگاه آزاد در ایجاد رشته های مورد نیاز آینده شهرستان و مهارت آموزی دانشجویان با اشتغال بیشتر تلاش کند.
7207/ 6045** خبرنگار:عباس بحرانی** انتشاردهنده:اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید